O nás

Kdo jsme a co děláme

Dovolte, abych Vám představila členy našeho česko-peruánského týmu organizátorů pro pobyty v Peru. 

Kromě letitého přátelství, nás spojuje společný zájem pomoci lidem, kteří mají zájem o řešení svých psychických a zdravotních potíží cestou osobního rozvoje a celostní medicíny 


MUDr. Marcela Káňová a Barbara Káňová, MSc

V roce 2012 jsme založili Centrum zdraví a přírodní medicíny SAGRAVITA s.r.o. jako privátní zařízení poskytující služby v oblasti celostní péče o zdraví. V dubnu 2018 jsme se rozšířili také poradnu Celostního wellness.

Naším posláním je pomáhat těm, kdo mají zájem o

  • odbornou komplexní péči pro sebe nebo své děti,
  • individuální přístup,
  • bezpečné a šetrné metody,
  • celostní pohled na své zdraví nebo svých dětí,
  • prevenci svého zdraví a vnitřní pohody.

Cílem a vizí, o kterou usilujeme, je podpora a spolupráce s našimi klienty, aby

  • lépe porozuměli svému tělu a svým zdravotním potížím nebo zdraví svých dětí,
  • dovedli preventivně pečovat zdraví své a svých blízkých,
  • změnili k lepšímu svůj fyzický stav, vnitřní pohodu a tím si zkvalitnili svůj každodenní život. 

Jednou z našich aktivit je spolupráce se spirituálním centrem Oni Shobó, kde pořádáme pobyty dle tradiční jihoamerické šamanské medicíny.


Mgr. Věra Nápravníková a Jorge Arias

Jorge s Věrou spolu zajišťují pobyty dle tradiční šamanské medicíny lidem ze všech koutů světa, věnují se projektům ochrany přírody Amazonie, dále také prodeji amazonských bylin a superfoods. Jorge se od roku 1997 věnuje turismu, který vystudoval a od roku 2005 začal pracovat s klienty se zájmem o šamanského léčení. Věrka jako magistra farmacie se zde realizuje v práci s fytopreparáty a jejich prodeji. Jejich nejnověji vybudované spirituální centrum Oni Shobó v blízkosti Iquitos je hlavním místem pro pořádání našich regeneračních pobytů. Léčebné centrum je situováno v srdci Amazonie, kam se dopravujeme po řece na lodičkách do panenské přírody uprostřed deštného pralesa.